KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936382

nr 1593 6382

Ivan James Romeo Bauer

(1897-1957), Sverige

Oljemålning, Öregrund. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 58x57 cm

Ivan James Romeo Bauer, svensk bildkonstnär född 1897, död 1957 .

måndag 29 januari 2024
kl 20:11:42

Ivan James Romeo Bauer

Läs mer om Ivan James Romeo Bauer